Firma Rehberi
Soğutma.Net
Soğutma Firmaları Sitesi
Güldem Soğutma A.Ş.
KAYAPA SANAYİ BÖLGESİ MAVİ CAD. NO:23 Nilüfer Bursa

1990 yılından günümüze kadar Kalitesi, deneyimleri, yatırımları ve üretim hedefleri doğrultusunda Türk sanayisinin ve ekonomisinin gelişmesine katkıda bulunarak, sektöründe her gün daha iyi olma yolunda ilerleyen bir kuruluştur.
Yurtsever Havalandırma
Musalla baglari gevella sok no 39 Selçuklu Konya

YURTSEVER HAVALANDIRMA IMALAT MONTAJ IZALASYON KANAL TEMIZLEME BACA GIBI HIZMETINIZDEYIZ TÜM TÜRKIYE ICIN GECERLI
Cihan Soğutma
1.sanayi sit.sanayi cad. no:54 Merkez Aydın

Cihan Soğutma 1995 yılında, 150 m2 kapalı alanda üretimine başlamış, 2000 yılına kadar üretimine bu şekilde devam etmiştir. 2000 yılında, çalışma alanını 1.000 m2 kapalı alana taşımış; üretim portföyüne yeni ürünler de ekleyerek daha da büyümüştür. Bu zaman zarfı içinde makine parkını genişletmiş, ürünlerinde bilgisayar destekli tasarıma geçmiştir.
Kabil Soğutma
İkitelli O.S.B. Demirciler San.Sit. F2 Blok No:455/b Küçükçekmece istanbul

Üretmiş olduğumuz paslanmaz hijyenik su soğutma cihazları fırın sektörünün ihtiyaçları doğrultusunda özel olarak tasarlanmıştır. En önemli özelliği tasarımının silindir şeklinde olması, soğutma işleminin su tankı çevresinden ve parçalı şekilde gerçekleşiyor olmasıdır.
Femak Isıtma Soğutma
Çakmak mh. tavukçuyolu cd. abide sk. no:12 Ümraniye istanbul

Femak Isıtma Soğutma Klima Sist. ve inş. Taah. San. Tic. Ltd. Şti. unvanı ile kurulan firmamız sektörün kurumsal firmalarında 10 yılı aşkın tecrübelerini birleştirmiş kişiler tarafından faaliyete geçirilmiştir. Firmamız ürünlerini FEMAK markasıyla üretmektedir. Genç ve dinamik bir kadro yapısına sahiptir.
Frigotek Chiller
129/15 Sk. No:19 4.San.Sitesi Bornova izmir

Firmamız chiller,hava soğutmalı chiller,su soğutmalı chiller, chiller su soğutma sistemleri imal etmektedir.Türkiyenin gerçek kapasite değerleri ve %100 müşteri memnuniyeti sağlayan yüksek verimli chillerlerimiz su soğutma ile ilgili bütün sorunlarınızı çözer, ürününüzün verimini ve kalitesini arttırır.
Irmak Soğutma
Çukurdere mah.divan efendi sokak.no:27 nehir yapı sitesi altı Merkez Malatya

Naturel Soğutma
Vatan Mah. Ar Sok. Güldallar11 San.Sit.Mo:26/23 Bayrampaşa İstanbul

Naturel Soğutma Isıtma Makina Mekanik Ve Termik Cihazlar 15 yılı aşkın tecrübesi ile konusunda öncülüğünü her zaman korumuştur.
Reis Soğutma
Hoca ahmet yesevi cad.no:56 gümbet Bodrum Muğla

"Reis soğutma; Isıtma, Soğutma yedek parça satışı ve ısıtma soğutma tamir ve bakımı"
Toplam 2 sayfa.12