Ana Sayfa Fuarlar Fuar Haberleri 2017 CNR EXPO ENERGY İstanbul – Enerji ve Çevre Teknolojileri Fuarı

2017 CNR EXPO ENERGY İstanbul – Enerji ve Çevre Teknolojileri Fuarı

0
461 Görüntüleme

Türkiye’nin 2023 hedefleri ve jeopolitik konumu nedeniyle kıtalararasında doğal köprü olması Türkiye’yi enerji merkezi haline getirmektedir.

Bu gelişmelere paralel olarak ilki 19 – 21 Mart 2015 tarihlerinde gerçekle­tirilen, CNR ENERGY İSTANBUL; fuarla birlikte gerçekle­tirilen B2B etkinlikleri ve konferanslarla sektörün ihtiyaç duydugu kamu, özel sektör ve akademik kadroları bir araya getirerek önemli bir ba­şarıya imza attı.

Fuar boyunca dört ayrı salonda gerçekle­tirilen konferanslarda, bakanlık mensupları, akademisyenler ve Türkiye’nin lider enerji firmalarının üst düzey yöneticilerinin yer aldıgı 122 konu­macı, enerjinin verimli biçimde kullanılmasına olanak sunacak stratejilerin geniş­letilmesi ve enerji üretiminde faydalanılan tüm enerji kaynaklarının dogaya uygun kullanımıyla ilgili projeleri masaya yatırdı.

21-24 Eylül 2017 tarihlerinde, ikincisi düzenlenecek CNR ENERGY İSTANBUL 2017 yerli – yabancı firma ve yatırımcıların katılımı ile sektörün nabzını tutmaya devam edecek. CNR ENERGY İSTANBUL, yenilenebilir enerji kaynakları payının %30’a yükseltilmesinden, akıllı şebeke kullanımının artırılmasına kadar Türkiye’nin 2023 Enerji sektörü hedeflerine ulaşıl­masında önemli bir rol üstleniyor.

Ayrıca bu sene CNR ENERGY ISTANBUL 2017 fuarına dahil edecegimiz ısıtma, sogutma ve havalandırma sektörü hızla büyüyen yurtiçi pazarın taleplerini kar­ılamasının yanında rekabetin yüksek oldugu uluslararası pazarlara daha fazla ihracat gerçekle­tirilmesi açısından da Türkiye ekonomisinde önemli rol oynamaktadır.

2023 pazar hacmi hedefini 55 milyar Amerikan Dolar olarak belirleyen sektörün 2014 yılı ihracatı 4.5 milyon Amerikan Doları’na ulaş­arak bir önceki yıla göre %5,4 artı­ gerçekle­tirdi. Sektördeki böylesi önemli geliş­meleri yakından takip eden CNR Holding, dünyada devamlı artan enerji ihtiyacına paralel geliş­me gösteren ısıtma, sogutma ve havalandırma sektörünü 21-24 Eylül 2017 tarihlerinde enerji sektörüyle beraber CNR ENERGY ISTANBUL 2017 çatısı altında sektörel bütünlükle bir araya getirecektir.

Fuar Tarihleri :
21~24 Eylül 2017
Ülke – Şehir :
TURKIYE – IFM – Yeşilköy
Sektör :
Enerji Isı ve Havalandırma
Ürünler :
Enerji Üretim Teknolojileri, Enerji Dağıtım, İletim ve Kontrol Sistemleri, Bakım Onarım ve Servis Hizmetleri, Verimlilik Sistemleri, Çevre Teknolojileri, Geri Dönüşüm, Sistem, Danışmanlık, Proje, İnşaat
Organizatör :
Istanbul Fuarcılık
Web :
www.cnrenergyistanbul.com
ÖNEMLİ ! Fuarı ziyaret etmeye karar vermeden önce, fuarın organize edildiği tarihleri ve yukarıdaki bilgileri organizatör web sitesinden kontrol etmeyi unutmayınız.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here