Fuarlar

2020 Sodex Ankara – Soğutma Fuarı

Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Yalıtım, Pompa, Vana, Tesisat, Su Arıtma, Jeotermal ve Güneş Enerjisi Sistemleri Fuarı, 30 Eylül-3 Ekim 2020 tarihleri arasında ATO Congresium / Ankara’da düzenlenecek. İklimlendirme sektörü ürün gruplarına 360 derece bir bakış açısı sunan fuar, en son düzenlenen 2017 yılındaki versiyonu ile bir kez daha kanıtladığı başarısını 2020 yılında da devam ettirmeyi hedeflemektedir.

Düzenlendiği şehir olan Ankara’nın stratejik önemi göz önünde bulundurulduğunda ve şehrin sektör için önemi değerlendirildiğinde profesyonel ziyaretçi anlamında büyük ilgi beklenmektedir.

30 Eylül-3 Ekim 2020 tarihleri arasında sektörün buluşma noktası olacak olan fuarın tekrar bölge ve ülke ekonomisine büyük katkısı olması beklenmektedir.

Avrasya bölgesinin en büyük İklimlendirme fuarı ISK-SODEX’i uzun yıllardır organize eden Hannover Messe Sodeks Fuarcılık A.Ş. tarafından düzenlenecek olan fuar, sektördeki son gelişme ve yenilikleri takip etmek isteyen sektör profesyonellerinin buluşma noktası olacaktır.

Fuar Tarihleri :
30 Eylül ~ 03 Ekim 2020
Ülke – Şehir :
Türkiye – ATO Congresium 
Sektör :
Enerji Isı ve Havalandırma
Ürünler :
Doğalgaz, Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Yalıtım, Pompa, Vana, Tesisat, Su Arıtma, Güneş-Rüzgar-Jeotermal Enerji Sistemleri
Organizatör :
Hannover Messe Sodeks Fuarcılık
Web :
www.sodexankara.com
Email :
[email protected]
Sodex Ankara 2020
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu