soğutma firmaları

Karacabey Çağ-Ser Soğutma
GAZİ MAH ORTAOKUL CAD N:23 /A Karacabey Bursa

Dursun ATEŞ 1968 Yılında doğdum. 1982-1985 Bayrampaşa İnönü Endistirü Meslek Lisesi Mezunuyum. 1987-1989 Uludag üniversitesi Meslek Yüksek okulundan Mezun oldum. (İklimlendirme Ve Soğutma Bölümü) Türkiyedeki İlk Mezunlarındanım
Günay Soğutma
IRMAK CAD.NO:17 Dolapdere istanbul

Firmamız, 1986 yılında Orhan GÜRSOY ve ortağı tarafından İstanbul’da kuruldu.
Piramit Soğutma
Marangozlar sanayii aksu sokak nı:74 Selçuklu Konya

Pramit Soğutma, soğuk depolama araçları ve soğutma sistemleri ile endüstriyel ve modüler soğuk hava depolarının kurulması, ve havalandırması için gerekli koşulları sağlamasıyla tanınmıştır.
Gökçe Soğutma
FEVZİ ÇAKMAK MAH. NİL CAD 61 Kocasinan Kayseri

1999 Yılında , soğuk depo ve klima cihazları konusunda montaj ve hizmetleri yürütmek amacıyla kurulan işletmemiz , çağın gerekleri ve müşterilerimizin istekleri doğrultusunda artan enerjisi, kadrosu ve ekipmanı ile hizmetinize devam etmektedir, arz ederiz:
Esen Soğutma Sistemleri
İSTEKS SAN SİT. C-5 BLOK NO=22 İkitelli – Başakşehir istanbul

FİRMAMIZ 2005 YILINDA ENDÜSTRİYEL SOĞUTMA SEKTÖRÜNDE İMALAT , SERVİS , BAKIM , MONTAJ HİZMETLERİ VERMEK ÜZERE KURULMUŞTUR.
Etkin Teknik Soğutma
sanayi caddesi no:23/28 Ulus Ankara

Etkin Teknik Soğutma;
2000 yılında kurulmuş olan şirketimiz Soğutma sistemleri ve soğutma yedek parçaları sektörlerinde faaliyet gösteren bir firmadır.
Kardeş Soğutma
PİRİMEHMET MAH.1707SK.NO:6 Merkez Isparta

KARDEŞ Soğutma Sektördeki 18 yıllık deneyimiyle aşağıda belirtilen soğutma sistemlerinin tasarım,imalatı ve konusunda Türkiye’nin lider firmasıdır.
Güldem Soğutma A.Ş.
KAYAPA SANAYİ BÖLGESİ MAVİ CAD. NO:23 Nilüfer Bursa

1990 yılından günümüze kadar Kalitesi, deneyimleri, yatırımları ve üretim hedefleri doğrultusunda Türk sanayisinin ve ekonomisinin gelişmesine katkıda bulunarak, sektöründe her gün daha iyi olma yolunda ilerleyen bir kuruluştur.
Yurtsever Havalandırma
Musalla baglari gevella sok no 39 Selçuklu Konya

YURTSEVER HAVALANDIRMA IMALAT MONTAJ IZALASYON KANAL TEMIZLEME BACA GIBI HIZMETINIZDEYIZ TÜM TÜRKIYE ICIN GECERLI
Cihan Soğutma
1.sanayi sit.sanayi cad. no:54 Merkez Aydın

Cihan Soğutma 1995 yılında, 150 m2 kapalı alanda üretimine başlamış, 2000 yılına kadar üretimine bu şekilde devam etmiştir. 2000 yılında, çalışma alanını 1.000 m2 kapalı alana taşımış; üretim portföyüne yeni ürünler de ekleyerek daha da büyümüştür. Bu zaman zarfı içinde makine parkını genişletmiş, ürünlerinde bilgisayar destekli tasarıma geçmiştir.