İzmir

As Teknik
Address: 1875/SOK NO 2/2-D Karşıyaka izmir

Firma Kısa Tanımı: As Teknik Beyaz eşya ve klima servisi
Sistem Soğutma
Address: 6235 sok-no 4/a Fikri Altay Karşıyaka izmir

Firma Kısa Tanımı: Sistem Soğutma Karşıyaka olarak 1983’ten günümüze bilgi ve tecrübemiz ile başta her türlü beyaz eşya,ticari tip buzdolapları, soğuk hava depoları, klima bakım ve tamir hizmetlerini vermekteyiz.
Canberk Soğutma Isıtma
Address: 1671 Sk.No:253/15 Karşıyaka izmir

Firma Kısa Tanımı: Canberk Soğutma Isıtma
Messan Soğutma San.
Address: AOSB 100007 SK NO:24 Çiğli izmir

Firma Kısa Tanımı: Soğutma konusunda 20 yıllık bir bilgi birikimine sahip olan MESSAN SOĞUTMA SANAYİ ve TİCARET LTD.ŞTİ. gıda soğutması konusuna yoğunlaşmış olup 26 değişik tip soğuk depo cihazı ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.
Alser ısıtma soğutma
Address: 1202/2 sk. no:80/e Yenişehir izmir

Firma Kısa Tanımı: 1991 yılında İzmir’de kurulan ALSER ISIT.SOĞ.SİS.LTD.ŞTİ.; soğutma,ısıtma, basınçlı kaplar ile ilgili servis ve satış alanında faaliyet göstermektedir.
RD Grup
Address: Kısıkköy Sanayi Sitesi, Saim Çıkrıkçı Cad. No: 103/105 Kısıkköy – Menderes izmir

Firma Kısa Tanımı: RD Grup Enerji Dönüşüm ve İklimlendirme Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti., Türkiyede Isıtma Soğutma ve Klima sektörünün çeşitli alanlarındaki mühendislik birikimlerini değerlendirerek özgün artı değerler yaratmak üzere, 2003 yılı başında İzmir’de hayata atılmıştır.
Frigotek Chiller
Address: 129/15 Sk. No:19 4.San.Sitesi Bornova izmir

Firma Kısa Tanımı: Firmamız chiller,hava soğutmalı chiller,su soğutmalı chiller, chiller su soğutma sistemleri imal etmektedir.Türkiyenin gerçek kapasite değerleri ve %100 müşteri memnuniyeti sağlayan yüksek verimli chillerlerimiz su soğutma ile ilgili bütün sorunlarınızı çözer, ürününüzün verimini ve kalitesini arttırır.
Alfa Klima
Address: Mithatpaşa cad.no:277/A karataş
Firma Kısa Tanımı: 1993 yılında faaliyete başlayan firmamız Klima ve Tesisat konularında Proje , Taahhüt , Satış ve Servis hizmetleri vermektedir. Bugüne kadar irili ufaklı birçok projeye imza atılmıştır.

İşte Kalite ve Kalitenin Devamlılığı en önemli ilkemizdir.
Starcold Soğutma
Address: Dere Cad. No:36 Çiğli izmir

Firma Kısa Tanımı: Pasta teşhir reyonu, sütlük, market reyonları, kasap soğutucuları gibi endüstriyel ürünler ve daha fazlası
Başa dön tuşu