Fuar Haberleri

IHS Konya 8. Isıtma, Soğutma Fuarı

TÜYAP KONYA
ISITMA – SOĞUTMA SEKTÖRLERİNE EV SAHİPLİĞİ YAPMAYA HAZIRLANIYOR

ihs-konya-2011

Yaşadığımız yüzyılda, dünyada ısınma ve soğutma maksatlı enerji kaynaklarının kullanımı noktasında çok değişken yakıt türleri kullanılmaktadır. Alternatif enerji kaynaklarından biri olan doğalgazın diğer enerji kaynaklarına oranla, daha temiz, daha verimli, daha ekonomik ve çevreci bir yakıt olması nedeniyle tüm dünyada olduğu gibi, son yıllarda gerçekleştirilen yatırımlar ve anlaşmalar ile ülkemizde de kullanımı yaygınlaşmıştır.

Anadolu’da Konya başta olmak üzere, Kayseri, Nevşehir, Niğde,  Karaman, Aksaray, Ereğli, Afyon, Isparta, Antalya, Burdur ve Denizli illerinde doğalgaz kullanılmaya başlanması ile birlikte ısıtma-soğutma sektörüne yönelik Anadolu’da büyük bir pazar oluşmuştur. Konya’nın doğalgaz kullanmaya başlayan illere yakınlığı ve ulaşım kolaylığı nedeniyle fuarımızın önemi bir kat daha artmıştır.

Yurtiçi ve yurtdışında tanıtımına başlanan fuar,  2011 yılında da eş zamanlı gerçekleştirilecek Konya 8. Yapı Malzemeleri, Yapı Teknolojileri ve Dekorasyon Fuarı ve Konya Kent 2011 Fuarı ile birbirlerini tamamlayan sektörlerin görkemli buluşmasına Konya’da Tüyap çatısı altında ev sahipliği yapacaktır. 7 – 10 Nisan 2011 tarihleri arasında  gerçekleştirilecek Fuarda, önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da, sektör ile ilgili yeni ürünler ve en son teknolojiler topluca sergilenecektir.

 

IHS Konya
8.Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Doğalgaz, Pompa, Vana, Tesisat, Yalıtım Malzemeleri ve Boru Fuarı
Ülke – Şehir :
TÜRKİYE- KTO Tüyap
Fuar Tarihleri :
07.04.2011 – 10.04.2011
Sektör :
Enerji Isı ve Havalandırma
Ürünler :
Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Doğalgaz Sistemleri, Tesisat Yalıtım Ekipman ve Malzemeleri, Pompa ve Vanalar, Borular
Organizatör :
Tüyap Konya
Web :
www.tuyap.com.tr
Email :
[email protected]
Teşvikler :
Teşvikli İŞ & FUAR Gezileri için Uygulama Usul ve Esaslar.!!
ÖNEMLİ ! Fuarı ziyaret etmeye karar vermeden önce, fuarın organize edildiği tarihleri ve yukarıdaki bilgileri organizatör web sitesinden kontrol etmeyi unutmayınız.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu