Fuar Haberleri

Teskon – Sodex 2011 izmir

Fuar adı : TESKON +
Konusu : Doğalgaz, Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Yalıtım, Pompa, Vana, Tesisat, Su Arıtma, Jeotermal ve Güneş Enerjisi Sistemleri Fuarı
Tarihi : 13 – 16 Nisan 2011
Fuar alanı : Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi / İZMİR

teskon-sodex-2011

 

TESKON – SODEX
Isıtma, Soğutma, Havalandırma ve İklimlendirme Fuarı
Ülke – Şehir :
TÜRKİYE- Tepekule İzmir
Fuar Tarihleri :
13.04.2011 – 16.04.2011
Sektör :
Enerji Isı ve Havalandırma
Ürünler :
Doğalgaz, Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Yalıtım, Pompa, Vana, Tesisat, Su Arıtma, Güneş-Rüzgar-Jeotermal Enerji Sistemleri
Organizatör :
Hannover Messe
Web :
www.hmsf.com
Email :
[email protected]
Teşvikler :
Teşvikli İŞ & FUAR Gezileri için Uygulama Usul ve Esaslar.!!
ÖNEMLİ ! Fuarı ziyaret etmeye karar vermeden önce, fuarın organize edildiği tarihleri ve yukarıdaki bilgileri organizatör web sitesinden kontrol etmeyi unutmayınız.
Tesisat mühendisliği ve etkileşim içinde olan diğer disiplinlerde, temel ve uygulamalı alanlarda bilimsel ve teknolojik gelişmelerin sunulması ve ülkemizdeki tesisat mühendisliği ile ilgili eğitim, araştırma, yönetim, profesyonel gelişme, yasal mevzuat ve benzeri yapıların tartışılmasını amaçlayan X. Ulusal Tesisat Mühendisliği Kongresi, 13 – 16 Nisan 2011 tarihlerinde Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde düzenlenecek.

1993 yılından itibaren TMMOB Makina Mühendisleri Odası tarafından düzenlenen, tesisat sektörünün ilk kongresi TESKON ile birlikte yapılacak fuarın tüm organizasyonu, konusunda dünyanın en büyük 3. fuarı ISK-SODEX’in organizatörü Hannover-Messe Sodeks Fuarcılık A.Ş. tarafından gerçekleştirelecek.
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu